Barber Praha sídlí na Zličíně – stavte se na kompletní péči

Barber Praha sídlí na Zličíně – stavte se na kompletní péči

10. 11. 2020 Vyp Od Komerční sdělení

Koronavirová omezení opět na nějaký čas tradiční barber shop na pražském Zličíně zavřela, ale to snad již dlouho nepotrvá a opět si budou moci muži přijít užít zážitek z tradičního pánského holičství. Ještě jste do něj nezavítali?

Barber Praha – to je tradiční kadeřnictví a holičství Barber’s wife přímo ve zličínském OC Metropole. Sem pánové nechodí z donucení. Návštěva barber shopu není ani jednorázovým zážitkem. Je to životní styl mužů, kteří vědí, že i o ně muže být pečováno. Dokonalý vzhled je důležitá část našeho úspěchu. Barber shop Praha 5 dodává mužům sebevědomí, hýčká je a dopřává jim dokonalou a luxusní péči. Mnozí proto i v době koronavirových omezení využívají možnost návštěvy svého holiče přímo doma.

Nový účes nebo klasika? Barber’s wife vám splní přání

Zaměstnanci salonu to umí s klasickými nůžkami i s holicím strojkem. Koho doma až doposud stříhala přítelkyně nebo partner, ten rychle zjistí, že kadeřnické řemeslo je skutečné umění. Zaměstnance salonu pravidelně školí trenér, který získává znalosti u špičkových a světově proslulých holičů. Je též na vás, koho si na střih zvolíte. Ať již podle svých předchozích zkušeností z návštěvy barber shopu, nebo podle referencí jiných zákazníků.

Barber’s wife vás zasvětí i do tajů pánské vlasové kosmetiky

Nečekejte nic jako z drogerie. Profesionální kadeřnické přípravky pro muže svedou mnohem více. Proraso, Pacinos, Reuzel – to jsou sice značky, o kterých jste možná ještě neslyšeli, ale právě s nimi pracují profíci v segmentu péče o pánské vlasy. K nim přidejte i Kérastase, kterou možná sem tam „kradete“ své přítelkyni. Ale tentokrát ji dostanete s benefity pro muže.

Je tady někdo na holení, pánové?

Jako správný barber shop nabízí i Barber’s wife rovněž profesionální holení. A ne ledajaké, ale břitvou metodou „Hot towel“, což je tradiční dokonalé profi holení s tzv. napářkou. Neuvěříte změně. Žádné pupínky ze zarůstajících vousů. Dva až tři dny hladký obličej bez nutnosti dalšího holení. Mnozí zákazníci se již doma zcela přestali holit a raději si dvakrát v týdnu zajdou do barber shopu. Hot towel navíc není jenom holení. Je to rituál začínající napářkou horkým ručníkem a zakončené masáží, balzámem i úpravou obočí. Protože dokonalost je v detailech.

Na zkoušku a pravidelně

Hned jak to bude zase možné, stavte se v Barber’s wife. Ostříhat, pro nový účes, úpravu stávajícího, či třeba na holení. Vyzkoušíte, uvidíte. Většina se vrací, i když nebydlí za rohem. Sem se chodí nejen na zážitek z péče, ale i na sklenku dobrého piva či whisky, protože ta k zážitkům z barber shopu prostě patří. A jeden tip pro ty, kdo hledají vhodný dárek pro klienta, šéfa, bratra, kamaráda či partnera – dárkové vouchery na pánskou péči v Barber’s wife jsou skutečně oblíbené.

Foto: barberswife.cz