Tenhle Bentley Continental GT v davu rozhodně nezapadne!

Tenhle Bentley Continental GT v davu rozhodně nezapadne!

8. 1. 2021 Vyp Od Pavel Srp

Lidskou přirozeností někdy bývá i „odlišit se“ a aplikovat to na autě je poměrně jednoduché. Tím spíše pokud netrpíte finanční nouzí, což majitel tohoto červeného Bentley Continental GT rozhodně nikoliv. Auto poutá už na první pohled. Může za to zejména červený lak karoserie, kterému sekundují i červená kola.

Zatímco červený lak karoserie můžete mít už z výroby, tak červená alu kola nikoliv. V takovém případě ale můžete využít bohatou nabídku některého z výrobců litých kol. Ta, která obouvá toto Bentley, vyrobili u Strasse Wheels.

Jde o velké disky Strasse SV1 Deep Concave FS, které mají úctyhodné rozměry. Na přední nápravě jsou disky s rozměry 10×22 palců a vzadu dokonce 11.5×22 palců. Jejich 10 paprsků vypadá velmi dobře a díky červené barvě tvoří s autem jeden celek.

Přečtěte si také:  Nová Škoda Kodiaq očima šéfdesignéra Olivera Stefaniho

Pokud se vám to líbí, pak je potřeba dodat, že tato kola se nabízejí v průměru od 18 do 24 palců v šíři od 4.5 po více než 13 palců. Nejsou ale úplně levné, protože set kol startuje na 7500 dolarech, což je v přepočtu přibližně 160 tisíc korun.