Herečka Eva Burešová přesedla z Corsy do Crosslandu

Herečka Eva Burešová přesedla z Corsy do Crosslandu

25. 1. 2021 Vyp Od Pavel Srp

Na český automobilový trh právě vstupuje nový Opel Crossland – a úplně první Crossland postavený v ČR na značky má už svého „majitele“: Je jím oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová, známá především jako Týna z populárního seriálu „Slunečná“.

Eva Burešová poslední rok strávila za volantem nepřehlédnutelně červené Corsy. Nyní přišel čas na změnu: Ambasadorka značky Opel Eva Burešová se stává první řidičkou nového Crosslandu v ČR!

„S Corsičkou jsem vloni prožila super rok, nikdy mě nenechala ve štychu, naopak neskutečně posloužila třeba při náročném stěhování – je až neuvěřitelné, co všechno jsem v ní odtahala,“ hodnotí rok za volantem Corsy Eva, která si jako zpěvačka pochvalovala zejména kvalitní zvuk audiosystému a také „…všechny ty pípáky a kamery, které pomáhají při parkování…“.

Přečtěte si také:  Petra Kvitová je novou ambasadorkou značky Audi v České republice

Její nový Crossland tedy samozřejmě také dostal přední i zadní parkovací senzory a kvalitní panoramatickou couvací kameru se zobrazovacím úhlem 180 stupňů, Eva se ale při parkování může nyní spolehnout i na systém samočinného parkování, který zcela sám najde vhodné parkovací místo (podélné i příčné) a zaparkuje do něj jejího Crosslanda (Eva jen dle pokynů na displeji musí řadit „D“ a „R“ automatické převodovky).

Na Crosslandu ji vyhovuje větší vnitřní prostor i zavazadelník, který hodlá řádně využít při vybavování nového bytu. „Zatím nejvíc do nového bydlení tahám kytky – a to jsou choulostiví pasažéři,“ přibližuje Eva stěhování. A líbí se jí i nezaměnitelný design Crosslandu, zejména jeho originální „tvář“ Opel Vizor: „Crossland je větší, je prostornější a je především cool,“ shrnuje první pocity z nového auta.

Přečtěte si také:  Lucie Borhyová jezdí v červeném DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4

„Sbohem Corsičko milovaná, děkuji za skvělé a bezpečné jízdy. Helloooo Crosslande, chlapče! Jsem ready na rok 2021,“ rozloučila se Eva emotivně na svém Instagramu s Corsou