Gentlemans_Ride_2019_Total_2

29. září se i v 6 českých městech koná další ročník Distinguished Gentleman’s Ride

12. 9. 2019 Vyp Od Pavel Srp

Oficiálním sponzorem charitativní jízdy The Distinguished Gentleman’s Ride, která v roce 2018 přivedla více než 115 000 jezdců na klasických a vintage motocyklech do 648 měst ve více než 100 zemích světa, se v roce 2019 stala značka společnosti Total: ELF. A letos se chystá tato čísla ještě překročit. Ženy a muži na nejrůznějších motocyklech se mohou přihlásit do gentlemanské jízdy, která se koná v neděli 29. září 2019 po celém světě, a její kampaně na podporu charitativní organizace Movember.

Tato charitativní jízda se koná i v šesti městech České republiky – v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Turnově a Třebíči. Na webu gentlemansride.com si můžete jednoduše vybrat město jízdy a tým, pro který chcete získat finanční prostředky.

The Distinguished Gentleman’s Ride založil v roce 2012 v Sydney vášnivý motocyklista Mark Hawwa. Rozhodl se vytvořit tematickou jízdu, která bude bourat stereotypní vnímání mužů na motocyklech. Celý záměr jej napadl, když viděl fotografii herce Jona Hamma (Mad Men’s Don Draper) na klasickém motocyklu ve svém nejlepším obleku.

Přečtěte si také:  Skútry mohou vypadat velmi nenápadně i elegantně

O několik let později se sdružení rozhodlo využít růstu popularity k tomu, aby této jízdě dalo etický smysl, získáním finančních prostředků pro charitativní organizací Movember. V roce 2018 jízda získala nadaci více než 6 milionů dolarů.

Jako značka prémiových maziv se společnost ELF rozhodla připojit se k jízdě, kde jsou jezdci více než vítáni. Nejúspěšnější účastníci kampaně mají šanci vyhrát nejrůznější dárky, včetně prémiových motocyklů.

ELF je ikonická značka s legendární historií, která vyniká tím, že do každodenního života jezdců přináší vášeň a emoce. S ohledem na tuto filozofii ELF uvádí novou exkluzivní řadu maziv, speciálně vyvinutých pro motocykly a skútry: ELF MOTO. ELF Lubricants sdílí s jezdci vášeň pro motocykly a poskytuje každému sebevědomí a vylepšený zážitek z jízdy.

„S novou řadou maziv ELF přinášíme naše tradiční hodnoty a nejvyšší kvalitu produktů,“ řekl Mathieu Soulas, viceprezident ELF Lubricants. „Máme tak vynikající příležitost být blízko zákazníkům prostřednictvím akce, která oslavuje nadšení z jízdy a lásku k motocyklům,“ dodává.

Přečtěte si také:  Skútry mohou vypadat velmi nenápadně i elegantně
TIP: Hledáte nové moto oblečení, motodíly anebo příslušenství? Už nemusíte. Našli jste je!

„Jsme velmi potěšeni a hrdí, že značka ELF bude partnerem The Distinguished Gentleman’s Ride 2019,“ řekl Mark Hawwa, zakladatel DGR. „Naše jízda, která letos přiláká až 125 000 účastníků v 700 městech po celém světě, není pouhou oslavou svobody a zábavy. Představuje také hluboký závazek vzájemnosti a podpory. Rádi bychom upřímně poděkovali společnosti ELF za to, že je na naší straně při této jedinečné akci, která za pouhých sedm let dosáhla neuvěřitelné účasti.“

ELF bude během akce přítomen ve 30 městech po celém světě. Pozdraví jezdce i všechny fanoušky a nabídne jim exkluzivní dárky, jako například 30 fotoaparátů, pro nejštědřejší dárce nebo koženou bundu vyrobenou ve Francii.

Přečtěte si také:  Skútry mohou vypadat velmi nenápadně i elegantně

Gentlemans_Ride_2019_Total_3